Úvod
Novinky
Historie
Osobnosti
 Hry
Diskografie
Knihy
Filmy
Texty, básně, povídky
Galerie - video
Galerie - foto
Články a recenze
Rozhovory
Kontakty a odkazy
 

Hry


ŠEST ŽEN (2017)

 program hryLibreto, výprava, kostýmy, texty písní a režie: Jiří Suchý
Hudba: Jiří Šlitr, Jiří Suchý, Jaromír Vomáčka, Irena Zlámalová, Mary Dana Shindler, Sholom Secunda, Jan Ladislav Dusík, His Majesty Henry VII.
Hudební nastudování: Jakub Přibyl
Premiéra: 30. listopadu 2017

Hrají: Jiří Suchý, Jitka Molavcová, Felix Slováček jr., Veronika Tichá, Lucie Černíková, Eliška Hurábová, Magdalena Jedličková, Michal Merhaut, Michal Stejskal, Jakub Ševčík, Eva Přívozníková, Irena Zlámalová, Petr Šudoma, Vratislav Placheta, Vladimír Vandrovec, Jiří J. N. Svoboda, Jakub Přibyl, Jan L. Střížovský, Martin Zilvar, David Vrobel, Lea Hurábová, Ellyn Černochová, Jan Rieger, Evžen Hájek, Anna Moravcová + host našeho divadla Luděk Sobota

Písničky:
Greensleeves
Bonnie Banks O’Loch Lomond
Vzpomínky na školu
Šedé blues
Slunce zhaslo dojetím
Betty
Žárlím
Proč se lidi nemaj rádi
Bíle mne matička oblíkala
Byl jednou jeden král
Černé světlo
Anna von Cleve
Bei mir bist du schön
Můj osud bejval kufr smůl
Nebyla jsem vždycky dospělá
Růžová pentle
Svatba
New Orleans Funeral
Študent s rudýma ušima
Já budu Queen
Prsteny na rukou krále
Toccatina
Až budou jezdit kočáry bez koní
PastimeWith Good Company


Děj: Náš nový pořad Šest žen je v podstatě koncert Big Bandu Semafor, který se chvílemi mění v revui, chvílemi v kabaret. Jiří Suchý v něm listuje deníkem anglického krále Jindřicha VIII., který se rozepisuje o různých událostech svého života. Deník je fiktivní, i když mnohé popisované události se skutečně staly, i když nebyly vždycky k smíchu, jako je tomu v našem představení, kde humor má, jak je v Semaforu zvykem, své nezastupitelné místo. Zazní tu řada písní, z nichž mnohé zněly už v prvním a pak i ve druhém uvedení této revue na naší scéně v minulém století. V roli krále Jindřicha VIII. se objeví Felix Slováček ml., a kromě Jitky Molavcové a Jiřího Suchého tu hraje i šest členek Big Bandu Semafor. A v různých rolích tu bude zastoupena i pánská část orchestru.


minulý | zpět | nabídka | další